بلاگ

چون مداد رنگی نامناسب می‌تواند برای سلامتی کودکان مضر باشد و همچنین علاقه آنها به نقاشی را کاهش دهد باید در انتخاب مداد رنگی برای کودکان به موارد متعددی توجه کرد.

پریسماکالر یکی از بهترین تولید کنندگان مدادرنگی است و سری پیمیر این برند با رنگ‌های شفاف و درخشان خود، شهرت بسیار بالایی میان هنرمندان دارد.

معرفی بزرگترین مجموعه مداد رنگی جهان با 500 رنگ.  این مجموعه به خودی خود یک اثر هنری است و بسیاری از خریداران آنرا برای نصب بر روی دیوار، خریداری می‌کنند.

معرفی برند فابر کاستلر و سری‌های مختلف مدادرنگی‌های این شرکت که تقریبا نیازهای تمام افراد را پوشش می‌دهد، از کودکان گرفته تا هنرمندان حرفه‌ای.

معرفی تخفیف‌های بزرگ دیجیکالا به مناسبت روز جمعه سیاه. جمعه سیاه روز تخفیف‌های استثنایی و فرصتی برای خرید همه وسایل مورد نیاز هنرمندان است.

بررسی و معرفی بهترین مدادرنگی برای هنرمندان حرفه‌ای. در این مدادرنگی‌ها معمترین مورد کیفیت نقاشی و حفظ رنگ آن در طول زمان است.

با استفاده از مداد رنگی می‌توان وسایل متنوع و مختلفی ساخت که به دلیل ساختار مدادهای رنگی و همچنین قرارگیری اتفاقی رنگهای مختلف در کنار هم، بسیار زیبا هستند.

روش ساخت یک بدنه گیتار زیبا و منحصر به فرد از 1200 عدد مداد رنگی چسبیده به هم، به همراه ویدئوی کامل ساخت و تصاویر مراحل مختلف.

استفاده از مداد رنگی برای ترسیم شکل‌های مقالات علمی بسیار عجیب به نظر می‌رسد، با این حال چند محقق از این روش استفاده کرده‌اند.

در این ویدئو روند ساخت مداد رنگی توسط شرکت فابرکاستل که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مداد رنگی است، به صورت مرحله به مرحله توضیح داده می‌شود.

«کلود مونه» استاد چیره دست امپرسیونیسم علاقه بسیاری به خلق تابلوهای نقاشی در قالب مجموعه‌های مختلف داشت و «کومه علف خشک» یکی از همین مجموعه‌ها بود.

نتایج مطالعات نشان می‌دهد هنرمندانی که توانایی نقاشی با پا را دارند، نقشه‌هایی از انگشتان پا همانند انگشتان دست در مغز خود دارند که بسیار سازمان‌یافته است.

نسخه اصلی نقاشی «‌تن تن» در حال ساخت پروانه چوبی، که بر روی جلد اولین جلد از سری کتاب‌های «‌تن تن» چاپ شده بود،‌ 1.12 میلیون دلار به فروش رسید.

طلوع خورشید یکی از نمادهای طبیعت است که مفهوم «امید» را در ذهن تداعی می‎‌کند؛ به همین بهانه نگاهی داریم به برخی از آثار نقاشان بزرگ تاریخ در مورد طلوع خورشید.

یکی از مدرن‌ترین روش‌های نقاشی بر روی دیوارهای بلند استفاده از پهپاد است که می‌تواند به راحتی به تمام نقاط دیوار دسترسی داشته و به سرعت نقاشی کند.

تخفیف جمعه سیاه برای لوازم التحریر، کتاب و صنایع دستی. این تخفیف که تا 50% اعمال شده فرصتی است برای هنرمندان و همینطور سایر علاقمندان برای خرید لوازم التحریر.