معروف ترین مارک مداد رنگی

1. فابر کاستل

برند مداد رنگی فابر کاستل که معروف ترین برند مداد رنگی جهان است

فابر کاستل یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مداد رنگی در جهان است. تکنولوژی برتر آلمان و تجربه بسیار طولانی شرکت باعث شده تولیدات فابر کاستل جزء با کیفیت‌ترین مداد رنگی‌های بازار باشند.

فابر کاستل چندین سری مختلف مداد رنگی برای بودجه‌ها و نیازهای مختلف از کودکان تا هنرمندان حرفه‌ای را تولید می‌کند. در ادامه نگاهی داریم به مدادرنگی‌های مختلف فابر کاستل.

2. پریسما کالر

بیش از 70 سال است که پریسماکالر به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر تجهیزات هنری در حال فعالیت است و کیفیت محصولات آن، شهرت بسیاری میان طراحان حرفه‌ای و دانشجویان هنر دارد.

به خصوص سری پریمیر این برند به خاطر رنگ‌های شفاف و قوی خود محبوبیت بالایی دارند. این سری دارای بیشترین تنوع رنگ در مدادرنگی‌های پریسماکالر (با 150 رنگ) هستند.

3. کنته پاریس

کنته پاریس یک برند فرانسوی با قدمت بیش از 200 سال است که به خاطر کیفیت و عمق بالای محصولاتش، به عنوان مرجعی برای هنرمندان در سراسر جهان شناخته شده است.

محصولات متنوع و با کیفیت کنته پاریس، تکنیک‌ها و افکت‌های مورد نیاز هنرمندان حرفه‌ای تا دانشجویان هنر را برای نقاشی، طراحی و کار با پاستل، برآورده می‌کنند.

4. استدلر

استدلر یک برند با سابقه آلمانی است که در قرن 19 میلادی کار خود را با تولید مداد شروع کرده است. استدلر بزرگترین تولید کننده مداد با بدنه چوبی در اتحادیه اروپا است و به خصوص سری ارگوسافت این برند، شهرت جهانی دارد.

5. لیرا

لیرا یکی از قدیمی‌ترین برندهای مداد رنگی جهان است و مدتها با تولید مدادهای با کیفیت، کل صنعت مداد رنگی را به پیش برده است.