مداد رنگی فابر کاستل

فابر کاستل یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مداد رنگی در جهان است. تکنولوژی برتر آلمان و تجربه بسیار طولانی شرکت باعث شده تولیدات فابر کاستل جزء با کیفیت‌ترین مداد رنگی‌های بازار باشند.

فابر کاستل چندین سری مختلف مداد رنگی برای بودجه‌ها و نیازهای مختلف از کودکان تا هنرمندان حرفه‌ای را تولید می‌کند. در ادامه نگاهی داریم به مدادرنگی‌های مختلف فابر کاستل.

مداد رنگی پلی کروم (پلی کروموس)

معرفی مداد رنگی پلی کروم

سری پلی کروم گل سر سبد مدادرنگی‌های فابر کاستل و محصولی با کیفیت بسیار بالا برای حرفه‌ای‌ها است. یکی از مزیتهای مهم این سری مدادها این است که می‌توانید آنها را تک تک هم خریداری کنید و به همین دلیل تمام شدن هر تک مدادی باعث ناقص شدن رنگ‌ها نمی‌شود.

مزایای فابرکاستل پلی کروم
معایب فابرکاستل پلی کروم

مداد رنگی گلدفابر

معرفی سری گلدفابر

سری گلدفابر از برند فابر کاستل جدیدترین مدادرنگی‌های معرفی شده از طرف این شرکت هستند که برای دانشجویان و هنرمندان غیر حرفه‌ای (تفریحی) ساخته شده است. این سری دارای 48 رنگ است و به صورت مجموعه و یا تک به تک قابل خریدن است.

مزایای فابرکاستل گلدفابر

مداد رنگی‌های اقتصادی فابر کاستل (کلاسیک)

مدادرنگی‌های اقتصادی فابر کاستل دارای بسته بندی به رنگ قرمز هستند و برای کودکان و کارهای ساده ساخته شده‌اند. این مدادها دارای استاندارد ایمنی اتحادیه اروپا برای اسباب بازی هستند و از این نظر جزء مدادهای امن برای کودکان بالای 3 سال طبقه بندی می‌شوند.

مزایای فابرکاستل پلی کروم

منابع:

Colour Charts. (n.d.). Retrieved December 28, 2020, from https://www.melleebee.art/colour-charts

GmbH, P., & Thomas Lachenmeier & Co. (n.d.). Farbstift Sets Polychromos. Retrieved December 28, 2020, from http://www.lachenmeierfarbenshop.ch/ki/en/Faber-Castell/Unterschied-Farbstift-Albrecht-Duerer-und-Magnus/farbstift-sets-polychromos.html

 

مداد رنگی فابر کاستل 12 رنگ

مداد رنگی فابر کاستل 24 رنگ

مداد رنگی فابر کاستل 36 رنگ

مداد رنگی فابر کاستل 48 رنگ

مداد رنگی فابر کاستل 60 رنگ