بهترین مداد رنگی حرفه‌ای

نقاشی حیوانات با مداد رنگی؛ هنرمند: Morgan Davidson

مداد رنگی یکی از بهترین وسایل برای نقاشی کشیدن است و هنرمندان بسیاری هستند که فقط با مداد رنگی کار می‌کنند. استفاده از مداد رنگی آسان است و به سرعت شما را وارد دنیای زیبای رنگ‌ها می‌کند. ولی انتخاب مارک مناسب مداد رنگی با توجه به نیازها و بودجه، کار پیچیده و گیج کننده‌ای است.

در این مطلب بهترین مارک‌های مداد رنگی حرفه‌ای و مناسب برای هنرمندان را بررسی می‌کنیم تا بتوانید بر اساس نیاز خود، بهترین را انتخاب کنید.

پریسماکالر پریمیر

مداد رنگی پریمیر از برند پریسماکالر

مداد رنگی‌های پریمیر از برند پریسماکالر به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین مداد رنگی با قیمت نه چندان بالا در نظر گرفته می‌شوند. کیفیت این مداد رنگی‌ نزدیک به گران‌ترین برندهای مداد رنگی است و رنگ‌های گرم آنها خیلی سریع چشم بیننده را جذب خود می‌کند. مداد رنگی‌های پریمیر پریسماکالر انتخاب شماره 1 ما برای استفاده معمولی هنرمندان و افراد حرفه‌ای، هستند.

مزایای پریسماکالر پریمیر​
معایب پریسماکالر پریمیر​

فابر کاستل پلی کروم

مداد رنگی‌های پلی کروموس از برند فابر کاستل بسیار با کیفیت و البته گران قیمت هستند. یکی از مزیتهای مهم این سری مدادها این است که می‌توانید آنها را تک تک هم خریداری کنید و به همین دلیل به راحتی می‌توانید رنگ‌های پرمصرف را جایگزین کنید.

مزایای فابرکاستل پلی کروم
معایب فابرکاستل پلی کروم

استدلر ارگوسافت

مداد رنگی‌های ارگوسافت از استدلر کیفیت بسیار خوبی دارند و کاملا با مدادهای پریمیر از پریسماکالر قابل مقایسه هستند. همچنین بر خلاف پریسماکالر جعبه پلاستیکی بسیار خوبی برای جابجایی مدادها دارند و شکل مثلثی بدنه آنها، در دست گرفتن را راحت تر می‌کند.

مزایای استدلر ارگوسافت
معایب استدلر ارگوسافت

لیرا پلی کالر

مداد رنگی‌های پلی کالر ار برند لیرا بسیار با کیفیت و بر پایه روغن هستند و هنرمندان حرفه‌ای بسیاری از آنها استفاده می‌کنند. این مدادها قطعا هدیه بسیار خوبی برای تمام هنرمندان هستند.

مزایای لیرا پلی کالر
معایب لیرا پلی کالر

نمونه نقاشی

نمونه نقاشی با پریسماکالر پریمیر

نمونه نقاشی با فابر کاستل پلی کروم

نمونه نقاشی با استدلر ارگوسافت

نمونه نقاشی با لیرا پلی کالر