زیباترین مداد رنگی

1. مداد رنگی 500 رنگ Felissimo

این مجموعه به خودی خود یک اثر هنری است و بسیاری از خریداران، آنرا برای نصب بر روی دیوار و نه برای نقاشی، خریداری می‌کنند. تک تک مدادهای این مجموعه عظیم و رویایی یک نام منحصر به فرد دارد و پشت هر نامی یک داستان وجود دارد.

مدادهای Felissimo​ به صورت ماه به ماه تولید و در بسته‌های 20 عددی به سراسر جهان ارسال می‌شوند. به همین دلیل برای خرید آنها باید 25 ماه صبر کنید و یا مجموعه کامل را از یک فرد دیگر و با قیمت بالاتر از شرکت Felissimo، خریداری کنید.

مزایا

معایب

2. مداد رنگی پلی کروم 120 رنگی جعبه چوبی

مداد رنگی پلی کروم 120 رنگ جعبه چوبی

مجموعه‌های جعبه چوبی مداد رنگی پلی کروم با شکوه و زیبا هستند و البته به خاطر جعبه با کیفیت، قیمت بالاتری نسبت به جعبه فلزی دارند. ست 120 رنگی مدادهای پلی کروم یکی از بهترین کادو‌ها برای هر هنرمندی و قطعا مجموعه رویایی بسیاری از افراد است.

مزایا

معایب

3. پریسماکالر پریمیر

مداد رنگی‌های پریمیر از برند پریسماکالر به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین مداد رنگی با قیمت نه چندان بالا در نظر گرفته می‌شوند. کیفیت این مداد رنگی‌ نزدیک به گران‌ترین برندهای مداد رنگی است و رنگ‌های گرم آنها خیلی سریع چشم بیننده را جذب خود می‌کند. مداد رنگی‌های پریمیر پریسماکالر انتخاب شماره 1 ما برای استفاده معمولی هنرمندان و افراد حرفه‌ای، هستند.

مزایا

معایب

4. مداد رنگی پلی کروم 120 رنگی جعبه فلزی

مداد رنگی پلی کروم 120 رنگ جعبه فلزی

مجموعه‌های با جعبه فلزی به خاطر هزینه پایین‌تر جعبه، ارزان‌تر از مدل‌های چوبی هستند.

مزایا

معایب