بهترین مداد رنگی هنری برای رنگ آمیزی

در این مطلب بهترین مدادرنگی‌های هنری و حرفه‌ای را برای رنگ آمیزی معرفی می‌کنیم که البته به خاطر کیفیت برتر، قیمت بالایی دارند و به همین دلیل برای کارهای ساده و معمولی مناسب نیستند. 

برای آشنایی با بهترین مدادرنگی‌های رنگ آمیزی معمولی، می‌توانید مطلب “بهترین مداد رنگی برای رنگ آمیزی” را مطالعه کنید.

1. مداد رنگی پریسماکالر مدل پریمیر

مداد رنگی‌های پریمیر از برند پریسماکالر به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین مداد رنگی با قیمت نه چندان بالا در نظر گرفته می‌شوند. کیفیت این مداد رنگی‌ نزدیک به گران‌ترین برندهای مداد رنگی است و رنگ‌های گرم آنها خیلی سریع چشم بیننده را جذب خود می‌کند.

مزایا

معایب

2. مداد رنگی فابر-کاستل مدل پلی کروم

مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل برای رنگ آمیزی

مداد رنگی‌های پلی کروموس از برند فابر کاستل بسیار با کیفیت و البته گران قیمت هستند. یکی از مزیتهای مهم این سری مدادها این است که می‌توانید آنها را تک تک هم خریداری کنید و به همین دلیل به راحتی می‌توانید رنگ‌های پرمصرف را جایگزین کنید.

مزایا

معایب

3. مداد رنگی استدلر ارگوسافت

مداد رنگی‌های ارگوسافت از استدلر کیفیت بسیار خوبی دارند و کاملا با مدادهای پریمیر از پریسماکالر قابل مقایسه هستند. همچنین بر خلاف پریسماکالر جعبه پلاستیکی بسیار خوبی برای جابجایی مدادها دارند و شکل مثلثی بدنه آنها، در دست گرفتن را راحت تر می‌کند.

مزایا

معایب

4. مداد رنگی لیرا مدل پلی کالر

مداد رنگی‌های پلی کالر ار برند لیرا بسیار با کیفیت و بر پایه روغن هستند و هنرمندان حرفه‌ای بسیاری از آنها استفاده می‌کنند. این مدادها قطعا هدیه بسیار خوبی برای تمام هنرمندان هستند.

مزایا

معایب