کنته پاریس

کنته پاریس یک برند فرانسوی با قدمت بیش از 200 سال است که به خاطر کیفیت و عمق بالای محصولاتش، به عنوان مرجعی برای هنرمندان در سراسر جهان شناخته شده است.

محصولات متنوع و با کیفیت کنته پاریس، تکنیک‌ها و افکت‌های مورد نیاز هنرمندان حرفه‌ای تا دانشجویان هنر را برای نقاشی، طراحی و کار با پاستل، برآورده می‌کنند.

تاریخچه کنته پاریس

تاریخچه کنته پاریس را نمی‌توان از شخصیت بنیانگذار آن، نیکولاس کنته جدا کرد. نیکلاس کنته یک نقاش، شیمیدان، فیزیکدان، مخترع و بالن‌سوار بود. در سال 1794 کنته با ترکیب خاک رس و گرافیت، مغزی مداد مدرن را تولید کرد، با این ترکیب بالاخره امکان تولید مدادهایی با سختی نوک متفاوت، امکان پذیر شد.

کنته در سال 1795 کارخانه تولید مداد خود را تاسیس کرد. به این ترتیب فرانسه برای اولین بار مداد مورد نیازش را خود تولید کرد. کنته بر روی رنگ‌های ثابت و بدون تغییر کار کرد و به این ترتیب مدادهای هنری متولد شدند.

بسیاری از محصولات کنته پاریس از طریق دیجیکالا قابل تهیه هستند، که می‌توانید برای مشاهده آنها از لینک زیر استفاه کنید.

مدادهای پاستلی کنته پاریس

مدادهای پاستلی کنته پاریس دارای رنگ‌دانه‌های با کیفیت بالا هستند و مقاومت بسیار خوبی در مقابل تغییر رنگ دارند. از این مدادها می‌توان به صورت مستقل و یا برای اضافه کردن جزئیات به سایر کارهای پاستلی استفاده کرد.

این مدادها در 48 رنگ به صورت بسته‌های 24،12،6 و 48 رنگی و همینطور به صورت تکی عرضه می‌شوند، به همین دلیل مدادهای پرمصرف را به راحتی می‌توانید به صورت تکی خریده و جایگزین کنید.

مزایا
معایب

درحال دریافت محصولات منتخب …