بزرگترین مجموعه مداد رنگی جهان با 500 رنگ

بزرگترین ست مداد رنگی جهان مجموعه 500 رنگی از شرکت ژاپنی Felissimo است که توسط صنعتگران شهر توکیو و در کارخانه‌های کوچک ساخته می‌شود.

این مجموعه به خودی خود یک اثر هنری است و بسیاری از خریداران آنرا برای نصب بر روی دیوار و نه برای نقاشی، خریداری می‌کنند. تک تک مدادهای این مجموعه عظیم و رویایی یک نام منحصر به فرد دارد و پشت هر نامی یک داستان وجود دارد.

نام مدادهای Felissimo

هر یک از مدادهای مجموعه Felissimo یک نام منحصر به فرد دارد که الهام بخش یک خوشی و شادی در ذهن است.

نام هر مداد یک داستان دارد

کاربرد مدادهای Felissimo

مدادهای مجموعه Felissimo بیشتر یک اثر هنری هستند تا ابزار هنری. قیمت آنها بالاست و چون توسط تولید کنندگان کوچک ساخته می‌شود، کیفیت خیلی بالایی ندارند و عملا اگر به دنبال کیفیت هستید بهتر است از سری کلاسیک فابر کاستل و بالاتر از آن (مانند پلی کروموس) خرید خود را انجام دهید.

مجموعه‌های 20 عددی

مدادهای Felissimo​ به صورت ماه به ماه تولید و در بسته‌های 20 عددی به سراسر جهان ارسال می‌شوند. به همین دلیل برای خرید آنها باید 25 ماه صبر کنید و یا مجموعه کامل را از یک فرد دیگر و با قیمت بالاتر از شرکت Felissimo، خریداری کنید.

هر مجموعه 20 عددی یک تم منحصر به فرد دارد که نشان دهنده ماهیت مدادهای ان ماه است.

منابع:

The 500 Colored Pencils of Felissimo. (n.d.). Retrieved December 28, 2020, from http://design.spotcoolstuff.com/art-home-decor/felissimo-colored-pencil

Felissimo 500 Colors. (n.d.). Retrieved December 28, 2020, from https://www.felissimo.co.jp/500/en/