بهترین مداد رنگی 48 رنگ حرفه‌ای

در این مطلب بهترین مدادرنگی‌های 48 رنگ حرفه‌ای را معرفی می‌کنیم که البته به خاطر کیفیت برتر، قیمت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل برای کارهای ساده و معمولی مناسب نیستند. 

برای آشنایی با بهترین مداد رنگی 48 رنگ مناسب برای کاربردهای معمولی، می‌توانید مطلب “بهترین مداد رنگی 48 رنگ” را مطالعه کنید.

1. مداد رنگی 48 رنگ پریسماکالر مدل پریمیر

مداد رنگی‌های پریمیر از برند پریسماکالر به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین مداد رنگی با قیمت نه چندان بالا در نظر گرفته می‌شوند. کیفیت این مداد رنگی‌ نزدیک به گران‌ترین برندهای مداد رنگی است و رنگ‌های گرم آنها خیلی سریع چشم بیننده را جذب خود می‌کند. مداد رنگی‌های پریمیر پریسماکالر انتخاب شماره 1 ما برای استفاده معمولی هنرمندان و افراد حرفه‌ای، هستند.

کاتالوگ رنگ‌های پریسمکالر پرمیر 36 رنگ

در سری 48 رنگ پریسماکالر، رنگ‌های نشان داده شده در تصویر پایین به سری 36 رنگ اضافه می‌شود. فقط با این تفاوت که رنگ Light Cerulean Blue جایگزین رنگ Cerulean Blue می‌شود.

رنگ‌هایی که به سری 36 رنگ اضافه می‌شود و سری 48 ساخته می‌شود

مزایا

معایب

2. مداد رنگی 48 رنگ فابر-کاستل مدل Polychromos

مداد رنگی 48 رنگ فابر-کاستل مدل Polychromos

مداد رنگی‌های پلی کروموس از برند فابر کاستل بسیار با کیفیت و البته گران قیمت هستند. یکی از مزیتهای مهم این سری مدادها این است که می‌توانید آنها را تک تک هم خریداری کنید و به همین دلیل به راحتی می‌توانید رنگ‌های پرمصرف را جایگزین کنید.

کاتالوگ رنگ‌های مداد رنگی فابر کاستل پلی کروم 48 رنگ

مزایا

معایب

3. مداد رنگی 48 رنگ کنته پاریس

کنته پاریس یک برند فرانسوی با قدمت بیش از 200 سال است که به خاطر کیفیت و عمق بالای محصولاتش، به عنوان مرجعی برای هنرمندان در سراسر جهان شناخته شده است.

کاتالوگ رنگ‌های مداد رنگی کنته پاریس 48 رنگ

مزایا

معایب