بهترین مداد رنگی 36 رنگ حرفه‌ای

در این مطلب بهترین مدادرنگی‌های 36 رنگ حرفه‌ای را معرفی می‌کنیم که البته به خاطر کیفیت برتر، قیمت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل برای کارهای ساده و معمولی مناسب نیستند. 

برای آشنایی با بهترین مداد رنگی 36 رنگ مناسب برای کاربردهای معمولی، می‌توانید مطلب “بهترین مداد رنگی 36 رنگ” را مطالعه کنید.

1. مداد رنگی 36 رنگ پریسماکالر مدل پریمیر

مداد رنگی‌های پریمیر از برند پریسماکالر به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین مداد رنگی با قیمت نه چندان بالا در نظر گرفته می‌شوند. کیفیت این مداد رنگی‌ نزدیک به گران‌ترین برندهای مداد رنگی است و رنگ‌های گرم آنها خیلی سریع چشم بیننده را جذب خود می‌کند. مداد رنگی‌های پریمیر پریسماکالر انتخاب شماره 1 ما برای استفاده معمولی هنرمندان و افراد حرفه‌ای، هستند.

کاتالوگ رنگ‌های پریسمکالر پرمیر 36 رنگ

مزایا

معایب

2. مداد رنگی 36 رنگ فابر-کاستل مدل Polychromos

مداد رنگی 36 رنگ فابر-کاستل مدل Polychromos

مداد رنگی‌های پلی کروموس از برند فابر کاستل بسیار با کیفیت و البته گران قیمت هستند. یکی از مزیتهای مهم این سری مدادها این است که می‌توانید آنها را تک تک هم خریداری کنید و به همین دلیل به راحتی می‌توانید رنگ‌های پرمصرف را جایگزین کنید.

کاتالوگ رنگ‌های مداد رنگی فابر کاستل پلی کروم 36 رنگ

مزایا

معایب

3. مداد رنگی 36 رنگ استدلر ارگوسافت

مداد رنگی 36 رنگ استدلر ارگوسافت

مداد رنگی‌های ارگوسافت از استدلر کیفیت بسیار خوبی دارند و کاملا با مدادهای پریمیر از پریسماکالر قابل مقایسه هستند.

کاتالوگ مداد رنگی 36 رنگ استدلر ارگوسافت​

مزایا

معایب

4. مداد رنگی 36 رنگ لیرا مدل پلی کالر

مداد رنگی 36 رنگ لیرا مدل پلی کالر

مداد رنگی‌های پلی کالر ار برند لیرا بسیار با کیفیت و بر پایه روغن هستند و هنرمندان حرفه‌ای بسیاری از آنها استفاده می‌کنند. این مدادها قطعا هدیه بسیار خوبی برای تمام هنرمندان هستند.

مزایا

معایب